Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

İTL TRANSPORT olarak müşterilerimize kapsamlı hizmet vermek amacımıza paralel Karayolu, Havayolu, Denizyolu ve Demiryolu taşımacılığının yanı sıra Depolama Hizmeti de sunuyoruz. Yurtiçi veya yurtdışı nakliye hizmetlerinizi sorunsuz yapabilmeniz için depolama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızdayız.

İTL TRANSPORT ,Açık alan üzerine kurulu deposunda, modern raf ve depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern depolama araçları ile; müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre, stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama, birleştirme, etiketleme, kutulama, paketleme, paletleme ve kalite kontrolün yanı sıra raflı depolama, müşterilerinin kendi depolarının yönetimine kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktadır.

Karayolu_Tasimaciligi1gh
Karayolu_Tasimaciligi1bbn

Depolama Hizmeti için Nasıl Bir Fİrma Seçilmeli ?

Depolama hizmeti veren firmalar, eşyalarınızı sözleşmeli teslim alarak, büyük bir özenle paketledikten sonra deponun size ayrılan bölümünde güvenle saklarlar. Depolama sürecinde yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı, depolar sigortalıdır. Depoların temizliği, kemirgen böcek ve haşerelere karşı düzenli ilaçlanma yapılır. Deprem, sel, yangın gibi felaketler de düşünülerek yer seçimi yapılan depolarda, sigortalı olarak depolanan eşyalarınız, evinizde ya da ofisinizdeki kadar güvende olacaktır.